HARRY

 

Piesek w typie owczarka do adopcji

Przedstawiamy Harrego – przepięknego, bardzo grzecznego i spokojnego psiaka, który od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku.

Harry to pies śliczny, młodziutki, cichy. Harry jest delikatny, wrażliwy, nie do końca rozumie dlaczego trafił do schroniska. Psiak dużo czasu spędza przy drzwiach boksu, czeka na swojego pana.

Harry na pewno miał dom. Jest czysty, nauczony życia z ludźmi, posłuszny. Obserwując jak chodzi na smyczy przypuszczamy, że na spacery raczej chodził bez smyczy, ktoś być może dawał mu szansę by się wybiegał. Przez ostatnie tygodnie Harry nie był w prawdopodobnie najlepiej traktowany lub był przeganiany przez ludzi. Być może to ze względu na jego wielkość (waży ponad 30 kg) i ktoś bał się podbiegającego do ludzi dużego psa, być może był zbyt wylewny do ludzi i komuś się to nie podobało..

Harry troszkę boi się nagłych ruchów ze strony mężczyzn, ale nie wykazuje najmniejszej agresji. Do kobiet jest bardzo łagodny.

Nasz podopieczny nie jest szczekliwy. Potrafi spacerować przy nodze opiekuna, czasem troszkę szarpnie przy „starcie” ale nie wyrywa się i słucha człowieka. Harry to jeszcze psie dziecko, na pewno szybko nauczy się nowych zasad. Harry załatwia swoje potrzeby na spacerach, jest czystym zwierzakiem. Podczas spacerów Harry zachowuje się trochę jak szczenię; radośnie podskakuje, łapie muchy, wącha kwiaty. Harry jest bardzo uroczy..

Psiak bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, jest pogodny. Może zamieszkać z drugim samcem, suczką, z psiakiem mniejszym i większym. Nie skrzywdzi innego psa.

Harry waży około 32 kg, obecnie ma maksymalnie 1 rok. Może jeszcze nabrać masy. Harry jest nieco wyższy od owczarka niemieckiego.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego uroczego dużego psiego dziecka. Na pewno szybko udowodni, że zasługuje na szansę i dobry dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Harry  został przywieziony dnia 09.05.2018 r. z gminy Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.