IPSILON (IPSI):

Bardzo miły, wesoły i radosny srebrny pies do adopcji

Przedstawiamy Ipsiego – bardzo kochanego i przyjaznego psiaka, który kilka dni temu trafił pod naszą opiekę. Ipsi to psiak średniej wielkości (waży około 20 kg), jest bardzo pozytywnie skierowany do opiekunów, jest bardzo miły. To psiak-przytulak. Uwielbia kontakt z opiekunami, chętnie wystawia brzuszek do głaskania, jest prze-fajnym zwierzakiem. Ipsi ma mięciutkie, srebrzyste umaszczenie, a jego włos jest nieco dłuższy. Bardzo przyjemnie jest zanurzać dłonie w jego sierści. Ipsi bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest łagodny, bardzo towarzyski.

Nie dominuje innych psów, jest pozytywnie nastawiony do wszystkich. Ipsi jest młodym pieskiem; ma około 3 lat. Bardzo prosimy o dom dla tego kochanego pieska. Ipsi ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Jest genialnym towarzyszem wycieczek i spacerów.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Ipsi został przywieziony dnia 16.04.2018 r. z miejscowości Koźlica, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.