ROPUŚ – RAPI

Mieszaniec owczarka niemieckiego i husky do adopcji

Poszukujemy domu dla wspaniałego psiaka o imieniu Ropuś, który już od roku jest w naszym schronisku.. Ropuś to pies wspaniały, bardzo kochany, przemiły. Uwielbia ludzi, uwielbia przytulanie, głaskanie, wspólne spacery.. Pięknie spaceruje z człowiekiem, uwielbia wędrówki. Trzyma się nogi, jest posłuszny i grzeczny choć na samym początku po wyjściu ze schroniskowego kojca chce po prostu iść.
Ropuś prawdopodobnie dawno miałby już dom gdyby nie jedna jedyna rzecz, która na samym początku skreśla go z adopcji. Ropuś nie widzi i niestety nie ma szans na przywrócenie mu wzroku.

Ropuś doskonale radzi sobie bez możliwości widzenia, ale większość od razu rezygnuje nie chcąc go nawet poznać. Ropuś to świetny psiak. Zasługuje na dom i rodzinę.
Piesek nie wchodzi w przedmioty, a nowy teren szybko poznaje i zapamiętuje noskiem. Kilka chwil w nowym, miejscu i mapa terenu zakodowana :).

Mamy nadzieję, że ktoś da mu szansę i go pokocha. Psiak jest młody, ma około 4 lata. Jest wielkości psów w typie husky. Jest najprawdopodobniej mieszańcem husky i owczarka, przypomina te psy i z wyglądu i z zachowania.
Ropuś może zamieszkać w domu z drugim psem (jest bardzo łagodny), a także z dziećmi. Nikogo nie skrzywdzi.
Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla tego kochanego psiaka.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Rapuś został przywieziony dnia z 18.01.2017 r. gminy Ropa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.