TOGO

Owczarek belgijski do adopcji

Przedstawiamy Togo – przepięknego, bardzo grzecznego i spokojnego psiaka, który od dwóch tygodni przebywa w naszym schronisku. Togo to pies dostojny, przyjazny, cichy. Schronisko to zdecydowanie nie miejsce dla niego. Togo jest delikatny, wrażliwy, zupełnie nie odnajduje się w schroniskowej rzeczywistości. Psiak dużo czasu spędza w budzie. Czeka na swojego człowieka, na kogoś, kto zabierze go do domu i ofiaruje mu odrobinę spokoju i poczucie bezpieczeństwa, którego w schronisku brakuje.

Togo na pewno miał dom. Jest czysty, nauczony życia z ludźmi, bardzo karny. Być może nie był w ostatnim czasie najlepiej traktowany lub był przeganiany przez ludzi, troszkę boi się nagłych ruchów ze strony mężczyzn, ale nie wykazuje najmniejszej agresji.

Togo to psiak, który w ogóle nie jest szczekliwy. Pięknie spaceruje przy nodze opiekuna, nie ciągnie, nie wyrywa się. Załatwia swoje potrzeby na spacerach, jest czystym zwierzakiem. Bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, jest pogodny. Może zamieszkać z drugim samcem, suczką, z psiakiem mniejszym i większym. Nikogo nie skrzywdzi.

Togo waży około 27-28 kg, ale jego właściwa masa ciała to 30 kg.

Nasz podopieczny nie jest już najmłodszy; ma około 7-9 lat, ale nadal sporo życia przed nim i bardzo zależy nam by Togo nie musiał czekać długo w schronisku.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego biedaka, który pomimo wiernej służby człowiekowi z jakiegoś powodu nie zasłużył na miłość i szacunek ze strony swego pana.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Togo został przywieziony dnia 07.05.2018 r. z gminy Niepołomice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.